Acti Bois CZ s.r.o.
Křižanov
 

Acti Bois CZ s.r.o.

partner projektu

Acti Bois CZ s.r.o.

Adresa:Dobrá Voda 37, Křižanov 594 51
Telefon:566 543 966
E-mail:
Web:http://www.actibois.cz/
Facebook:https://cs-cz.facebook.com/Acti-Bois-CZ-d%C5%99ev%C4%9Bn%C3%A9-hra%C4%8Dky-577251562315534/

Společnost je významným výrobcem dřevěných hraček a dětského nábytku. Více než 80% své výroby dodává na export.

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°9'20.184"N, 13°26'15.453"E
 

O společnosti (profil)

Acti Bois CZ s.r.o. vznikla v roce 1999 jako nástupnická firma společnosti Actibois spol. s.r.o. Výroba dřevěných hraček začala však již v roce 1990 v tehdejší přidružené výrobě ZD "Křižanovsko".  Prakticky "na koleně" bez potřebného technického vybavení a znalostí výroby vznikaly první dřevěné hračky. Postupem času se firma učila správné výrobní postupy a způsob obchodování, zejména se západní Evropou. Původní výrobní prostory byly velmi nevyhovující, stroje značně zastaralé a málo produktivní. Tuto situaci bylo nutné velmi rychle řešit, a tak se firma v roce 2000 přestěhovala do z části rekonstruované provozovny v Dobré Vodě.


Produkt

V současné době firma vyrábí většinu svých výrobků na zakázku. Vzhledem k technologickým i personálním možnostem variability jsme schopni uspokojovat velmi různorodé požadavky.  V relativně krátké době jsme schopni odbavit velkonákladové i malosériové objednávky.

Hlavním výrobním sortimentem firmy jsou dřevěné hračky. Jsme však také schopni vyrábět i jiné výrobky ze dřeva jako například dětský nábytek, zařízení do mateřských škol a jeslí, ptačí budky, stolní společenské hry, ale i různé druhy reklamních předmětů včetně prezentačních stojanů a skříněk.

Nejčastěji používaným materiálem je tvrdé bukové řezivo nebo březová překližka s povrchovou úpravou vodního laku a barvy. Díky digitální tiskárně dokážeme, použitý materiál také potisknou. Naše firma také disponuje strojem na vypalování a gravírování laserem.


Trh (zákazníci)

Zákaznickými segmenty jsou ve více než 80% případů distributoři a prodejci dřevěných hraček v EU, rozhodující většina produkce je export do zemí EU. Vyrobené hračky jsou dále distribuovány velkoodběratelů a konečným prodejcům v celém světě. Hračky jsou vyráběny především v licenci.

 Jedná se především o licence na výrobu hraček od těchto firem:

  • společnost BAFF Německo, licence na výrobu Cajónu, což je perkusní hudební nástroj latinskoamerického původu,
  • společnost Djeco Francie, licence na výrobu zařízení a hraček do školek,
  • společnost Janoschik Německo, licence na výrobu rozmanitých dřevěných hraček,
  • společnost Gille Belgie, licence na výrobu stolních fotbalů,
  • společnost Laurence Ward Anglie, licence na výrobu cikánských vozů,
  • společnost WESCO Francie, licence na výrobu zařízení a hraček do školek,
  • společnost Rolf Holandsko, licence na výrobu zařízení a hraček do školek včetně národní hry Sjoelbak,
  • licence na výrobu židlí Jitro od fyzické osoby Ing. Maternové.

Projekty, záměry

Společnost průběžně investuje vytvořené zdroje do dalšího rozvoje.

V roce 2014 realizovala společnosti projekt Zefektivnění technologie na výrobu hraček, v rámci kterého, pořídila moderní CNC obráběcí centrum, stolní frézu na zpracování dřevěných polotovarů a novou lakovnu.

V roce 2016 společnost realizuje projekt Optimalizace energetického hospodaření. V rámci realizace projektu dojde k zefektivnění systému odsávání pilin dřevního prachu od výrobních strojů - instalaci regulace odsávání, úpravě systému rozvodu potrubí ke strojům a optimalizace proudění vzdušniny.


Nabídka práce (volná místa)

Aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete na webových stránkách společnosti http://www.actibois.cz/cz/nabidka-zamestnani-actibois


Partneři

Informace budou doplněny


http://www.actibois.cz/templates/lctactibois/img/banner.png