Jan Nižník-ELVIS
Žďár nad Sázavou
 

Jan Nižník-ELVIS

partner projektu

Jan Nižník-ELVIS

Adresa:Brněnská 2188/42, Žďár nad Sázavou 591 01
Telefon:566 622 987
E-mail:
Web:http://www.elvi.cz
Facebook:https://www.facebook.com/elvis.systemy/?ref=ts
člen Hospodářské komory

Firma ELVIS vznikla počátkem roku 1990 a poskytovala především služby v oblasti elektroniky a ozvučovacích systémů. Vzhledem k poptávce firma rozšířila nabídku i na poskytování služeb v oblasti elektronického zabezpečení objektů, což byla zpočátku také hlavní náplň činnosti firmy.

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°33'21.287"N, 15°57'2.950"E
 

O společnosti

Firma ELVIS vznikla počátkem roku 1990 a poskytovala především služby v oblasti elektroniky a ozvučovacích systémů. Vzhledem k poptávce firma rozšířila nabídku i na poskytování služeb v oblasti elektronického zabezpečení objektů, což byla zpočátku také hlavní náplň činnosti firmy.

Vzhledem k veliké poptávce po službách v této oblasti bylo nutné rozšířit kádr pracovníků tak, aby bylo možno včas zajistit požadované služby. Postupem doby se tak stabilizoval tým kvalifikovaných pracovníků s potřebným technickým zázemím ve vlastních moderních prostorách.

V průběhu roku 1994 vzrostla poptávka na docházkové a přístupové systémy a proto se rozhodli pro vlastní vývoj, na kterém pracovali až do léta 1996. V polovině roku  vyrobili několik prototypů, které nasadili na konkrétní aplikace a testovali je v ostrém provozu. Po řádném ověření funkčnosti počátkem roku 1997 uvedli na trh systém s téměř neomezenými možnostmi, který je konkurenceschopný i na světovém trhu.

Od roku 2000 se rozhodli pro vlastní vývoj a následnou výrobu turniketů i celých turniketových systémů, které následně doplnili i o automatické platební systémy, pokladny a parkovací systémy, a tím uzavřeli pomyslný okruh celého technologického oboru. Na tomto základě můžou poskytovat ucelené a komplexní služby v celé šíři docházkových, přístupových a odbavovacích systémů.

Dnes jsou na trhu již přes 27 let a můžeme se řadit mezi přední české výrobce v tomto odvětví.


Produkt

Společnost má svoje produkty rozděleny do několika kategorií, jedná se o produkty sloužící k parkování, průchodové turnikety, produkty sloužící k evidenci docházky a přístupů do firem, docházkové a přístupové systémy, převodníky, sběrače, zálohové zdroje a ostatní produkty.

  • Parkování (automatické pokladny, přístupový a odjezdový terminál, kombinovaný terminál, parkovací závora a ostatní zařízení)

Například automatická pokladna PAYfun je navržena především pro zábavní parky, aquaparky a sportovní stadiony. PAYfun nabízí kompletní náhradu za pokladnu s obsluhou, pokladna přijímá mince a bankovky, volitelně je možné vybavit pokladnu terminálem pro platební karty. Pokladna dokáže tisknout jednorázové vstupenky s čárovým kódem nebo vydávat permanentky v podobě bezkontaktních karet, které následně umožní průchod přes turniket, nebo umožní přístup do navolených částí areálu. Na bezkontaktní karty lze vybírat zálohu. Po vyčerpání kreditu na kartě lze kartu přes pokladnu dobít, nebo kartu přes pokladnu vrátit, pokladna pak automaticky vrátí zálohu vybranou při pořizování karty.

  • Turnikety ( tripodové turnikety, plnoprůchodové a rotační turnikety, branky)

Plnoprůchodové turnikety série RTD 15 nabízí plné uzavření průchodu. Turniket je dostupný v motorické a elektromechanické variantě. Konstrukce turniketu odolává teplotám -40 ° С až +55 ° С. Turnikety RTD 15 je možné umístit v různých interiérech, ale také do venkovních prostor pod stříšku.

  • Docházka a přístupy (přístupové a docházkové snímače, automatické závory, identifikační média a software)
  • Docházkové a přístupové softwary
  • Převodníky (ke komunikaci docházkových, přístupových snímačů a komponentů ELVIS v počítačových sítích)
  • Sběrače (bezkontaktních nosičů- bezkontaktní karty, přívěsky)
  • Zálohové zdroje (předchází poškození zdroje, připojených spotřebičů a akumulátoru vše je ukládána na harddisk)
  • Ostatní produkty (zobrazovač teploty do bazénů, výdejní terminál stravy, antény, čtečky bezkontaktních karet)

Trh (zákazníci)

Informace budou doplněny


Projekty, záměry

Informace budou doplněny


Nabídka práce (volná místa)

Aktuální nabídku volných pracovních pozici zjistíte zasláním dotazu na firemní e-mail elvis@elvi.cz


Partneři

Informace budou doplněny


 TRIPODOVÝ TURNIKET TTD 03.2