TOKOZ a.s.
Žďár nad Sázavou
 

TOKOZ a.s.

partner projektu

TOKOZ a.s.

Adresa:Santiniho 20/26, Žďár nad Sázavou 591 02
Telefon:566 802 111
E-mail:
Web:http://www.tokoz.cz
člen Hospodářské komory

Výrobní program firmy TOKOZ a.s. zahrnuje visací zámky a další zabezpečovací prvky jako jsou závory a petlice nebo stavební a nábytkové kování, které postupem let začali rozšiřovat o další speciální přídavné zabezpečovací mechanismy a doplňky. 

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°35'10.579"N, 15°55'57.542"E
 

Profil společnosti:

O společnosti

Značka TOKOZ je již od svého vzniku v roce 1920 spjata s výrobou visacích zámků a kování, v oblasti zabezpečovacích mechanismů tak působí již více než 95 let. Díky těmto dlouholetým zkušenostem jsme se stali skutečnými specialisty na výrobu visacích zámků a dnes jsou jejich největším českým výrobcem. Naše firma v současnosti zaměstnává cca 500 lidí a již od svého vzniku se řadí mezi významné podniky působící ve Žďáře nad Sázavou a jeho okolí.


Produkt

Stálým sortimentem firmy TOKOZ a.s. jsou visací zámky a další zabezpečovací prvky jako jsou závory a petlice nebo stavební a nábytkové kování, které jsme postupem let začali rozšiřovat o další speciální přídavné zabezpečovací mechanismy a doplňky. Pod novým mottem "CHRAŇ SI SVŮJ SVĚT" vám pomáháme zabezpečit právě ten váš svět. Vedle tradičních modelů zámků jsme vyvinuli produkty, které přinášejí konkrétní řešení v zabezpečení.

Novinkami v sortimentu jsou řady produktů TOKOZ PRO  a TOKOZ TECH,  které jsou stavěny na unikátních zámkových vložkách. V sortimentu stále naleznete i kování - pro stavební a nábytkový průmysl. Nabídka Stavebního kování je zaměřena na kování pro zdvojená dřevená okna a speciální prvky kování, které nejen zvyšují komfort okna při jeho obsluze, ale mohou plnit i zabezpečovací roli. V Nábytkovém kování stále nabízíme typické produkty TOKOZ i speciality, které zvyšují užitnou hodnotu nábytku, a kvalitní kolečka.

Modernizací výrobního a technologického zázemí se  naší firmě otevřely dveře i do odvětví strojírenství,  zakázkové výroby komponentů a výrobkových sestav pro nadnárodní firmy včetně automobilového průmyslu.

Podnikům nabízíme:

→ Naše standardní nabídka zabezpečení:

 • speciální tým obchodního oddělení zaměřený na firmy a průmyslové objekty
 • osobní přístup
 • poradenství v oblasti
 • ušití nabídky na míru
 • sestavení zprávy stavu daného projektu
 • doporučení zabezpečení
 • proškolení kompetentních osob

→ Naše nadstandardní nabídka pro zabezpečení:

 • kompletní zaměření budovy- počty a typy dveří, rozměry
 • posouzení vhodnosti stávajícího kování- kliky a štítky s ohledem na způsob užívání a umístění objektu
 • navržení vhodného uzamykacího plánu- stanovení přístupových práv uživatelů s ohledem na jednoduchost a logičnost
 • montáž SGHK v objektu včetně případné výměny štítků, klik a bezpečnostního kování
 • zajištění dodávek náhradních klíčů pouze oprávněné osobě, kterou stanovuje majitel objektu

 

Projekty, záměry

V rámci programu Inovace - Výzvy IV. Jsme realizovali projekt "TOKOZ PRO" -   4.1 IN04/081 - předmětem projektu bylo především pořízení investičního majetku - technologií. Program je součástí OPPI, jehož řídícím orgánem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti EU - Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF).


Nabídka práce (volná místa)

Hledáme šikovné, kreativní a spolehlivé kolegy, kteří se aktivně zapojí do budování firemní strategie, kultury a využijí příležitost pro svůj profesní rozvoj. Staňte se součástí našeho profesionálního týmu, spolupracujte s námi na rozvoji naší firmy a výrobního programu.

Aktuální volné pozice naleznete na těchto webových stránkách → http://tokoz.jobs.cz/