ŽĎAS a.s.
Žďár nad Sázavou 1
 

ŽĎAS a.s.

partner projektu

ŽĎAS a.s.

Adresa:Strojírenská 675/6, Žďár nad Sázavou 1 591 01
Telefon:566 641 111
E-mail:
Web:http://www.zdas.cz
člen Hospodářské komory

Akciová společnost ŽĎAS a.s. se sídlem ve městě Žďár nad Sázavou, je zaměřena na výrobu tvářecích strojů, kovacích lisů, zařízení na zpracování šrotu, zařízení na zpracování válcovaných výrobků, odlitků, výkovků, ingotů a nástrojů, především pro automobilový průmysl.

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°33'18.993"N, 15°55'51.208"E
 

Profil společnosti:

O společnosti

ŽĎAS, a.s. patří ke špičce českého strojírenství. Již déle než 65 let je moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů. Výroba probíhá ve výrobních halách se strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků. 

Naše produkce je dodávána do bezmála padesáti zemí světa. 

Dlouholeté zkušenosti, vlastní moderní projekce a vývoj jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti a stroprocentního servisu. Našich 2250 vysoce kvalifikovaných profesionálů si zakládá na dlouhodobých partnerských vztazích se zákazníky i dodavateli. 

Konstrukce zařízení je vždy přizpůsobena konkrétním požadavkům a potřebám zákazníka, je zaměřena na výkonnost, spolehlivost a snadnou obsluh a údržbu výsledného produktu. Naše řešení jsou velmi často chráněna patenty. 

Jsme držiteli mezinárodní certifikace Integrovaného systému managementu řízení, mezinárodní certifikace environmentálního systému řízení a mnoha výrobkových certifikátů na výrobu konkrétních dílů pro nejnáročnější obory strojírenství. Trvale uplatňujeme zásady a principy bezpečnosti ochrany zdraví a neustále investujeme do nejmodernějších technologií šetrných k životnímu prostředí. 

Firma je členem skupiny CEFC. Dceřinou společností ŽĎAS, a.s. je TS Plzeň a.s., společnost má také majoritní podíl ve firmě ŽĎAS SGS GmbH se sídlem v Německu. 


Produkt

Výrobní program firmy ŽĎAS, a.s., je zaměřen na výrobu tvářecích strojů, kovacích lisů, zařízení na zpracování šrotu, zařízení na zpracování válcovaných výrobků, odlitků, výkovků, ingotů a nástrojů, především pro automobilový průmysl.

Výroba probíhá ve vlastních výrobních halách se strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků.

Moderní základna projekce a vývoje společně s mezinárodními certifikacemi jsou zárukou kvality a spolehlivosti výrobků firmy ŽĎAS.


Trh (zákazníci)

Široké portfolio produktů nesoucí značku společnosti ŽĎAS, a.s. je určeno pro zákazníky především z těchto klíčových segmentů trhu:

 • Lodní průmysl a offshore
 • Energetika
 • Strojírenství
 • Zpracovatelský průmysl
 • Automobilový průmysl, atd. 

Projekty, záměry 

Společnost ŽĎAS, a.s. dlouhodobě investuje nemalé množství finančních prostředků a úsilí svých zaměstnanců nejen do modernizace a obnovy zařízení, ale i do oblasti výzkumu, vývoje ( VaV ), vzdělávání a životního prostředí. Při výzkumu a vývoji spolupracuje s celou řadou předních výzkumných organizací a vysokých škol nejen z ČR, ale i ze zahraničí. 


Nabídka práce (volná místa)

Aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete na webových stránkách společnosti http://www.zdas.cz/cs/job_offers.aspx


Kontaktní osoba

V případě dotazů či poskytnutí bližších informací prosím kontaktujte pana Lukáše Chmela, který Vám rád odpoví na veškeré otázky tel.: 775 707 902, e-mail: lukas.chmel@zdas.cz


Partneři

Mezi nejvýznamnější zahraniční obchodní partnery (odběratele) řadíme především:

 • Benteler Deutschland GmbH 
 • Nukem GmbH 
 • Volkswagen AG 
 • Železiarne Podbrezová 

 

Žďas spolupracuje i s tuzemskými odběrateli například:

 • ŠKODA AUTO, a.s.
 • Třinecké Železárny a.s.
 • Vítkovice, a.s.
 • Benteler ČR a SK