CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.
Žďár nad Sázavou
 

CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

partner projektu

CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

Adresa:Polnička 309, Žďár nad Sázavou 591 02
Telefon:566 620 705
E-mail:
Web:http://www.cecho.cz/cs
člen Hospodářské komory

Společnost zastupuje řadu zahraničních firem a disponuje vlastní nástrojárnou a vstřikovnou plastů. Díky svým 15 letým zkušenostem s horkými systémy a nástroji na vstřikování plastů může nabídnout komplexní řešení forem od konstrukčního návrhu formy po dodávku kompletního nástroje, případně i finální výrobu požadovaných plastových výlisků.

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°36'26.983"N, 15°54'58.820"E
 

O společnosti

Firma Bohumil Cempírek Cecho, byla založena v r. 1995 jako obchodní a servisní zastoupení německého výrobce horkých systémů.

V současnosti naše společnost zastupuje řadu zahraničních firem a disponuje vlastní nástrojárnou a vstřikovnou plastů. Díky svým 15 letým zkušenostem s horkými systémy a nástroji na vstřikování plastů může nabídnout komplexní řešení forem od konstrukčního návrhu formy po dodávku kompletního nástroje, případně i finální výrobu požadovaných plastových výlisků.


Produkt

Firma Bohumil Cempírek Cecho, založená v r. 1995, nabízí komplexní řešení forem, od konstrukčního návrhu formy, dodávky kompletního nástroje sestaveného z certifikovaných normalizovaných dílů výrobce FCPK, Polsko a temperovaných vstřikovacích systémů ORYCONEU, které sami vyrábí a servisuje, výrobu vlastní formy až po finální výrobu požadovaných plastových výlisků.

Výroba je rozdělena:

 • Nástrojárna - navrhnou, připraví 3D konstrukci (včetně simulace natékání) a vyrobí pro Vás vstřikovací formy na plast. Mají dlouholeté zkušenosti s výrobou jedno- a vícenásobných forem s horkými systémy i studenými vtoky, forem se zakládáním kovových zálisků (např. obstřikování kuličkových ložisek, kontaktů, kovových pinů), forem s hydraulickými a pneumatickými systémy, etážových forem a forem pro tenkostěnné výlisky.

 

 • Výroba plastových dílů - vstřikovna plastů je od svého vzniku vybavována nejmodernějšími vstřikovacími lisy pro lisování plastových výrobků. V této oblasti jsou Vám schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků (možné také včetně zálisků) a dodávky finálních plastových výrobků.

 

 • Vývoj a konstrukce plastových dílů a forem -  konstrukce vstřikovacích forem - konstruktéři mají dlouholeté zkušenosti s vývojem a konstrukcí jedno- a vícenásobných forem s horkými systémy i studenými vtoky, forem pro 2K vstřikování, forem se zakládáním kovových zálisků (např. obstřikování kuličkových ložisek, kovových pinů a kabelových průchodek), forem s hydraulickými a pneumatickými systémy, etážových forem a forem pro tenkostěnné výlisky.

 

 • Systém horkých vtoků - společnost ORYCON CONTROL TECHNOLOGY INC. se specializuje na výrobu horkých systémů pro vstřikování plastických hmot.

Trh

Informace budou doplněny.


Projekty, záměry

Informace budou doplněny.


Nabídka práce (volná místa)

Aktuální nabídka volných míst je k nalezení na webových stránkách společnosti http://www.cecho.cz/cs/kariera


Partneři

 • CUMSA (přední výrobce revolučních normalizovaných dílů)
 • Eleda Cumsa (elektronické datumovky pro formy na plasty, i-MET je nový koncept sledovatelnosti výroby pro výrobu termoplastů)
 • Hjernø (kolapsibilní jádra/kleštiny - jedinečná řešení forem a složitých tvarů, které jsou často shledány mimo výrobní možnosti obecně)
 • SF Technik (SF Technik se s více než 40 letými zkušenostmi, kompetentním týmem zaměstnanců, a také širokou obchodní a servisní sítí, snaží překonávat očekávání zákazníků v oblasti ceny, služeb a technické podpory.)
 • DESOI (německá společnost vyrábějící vytáčecí jednotky, které jsou sestavou komponentů umožňující jednoduché odformování variabilních vnitřních závitů ve formách na plasty. Toto řešení je na trhu více než deset let s elektrickými i hydraulickými motory.)
 • ULTRA SYSTEM (firma vyrábějící Ultra Plast což je nový čistící materiál, který dokáže odstranit všechny problémy při výměně barvy nebo materiálu.)
 • ASSOCIATED SPRING/BARNES GROUP INC (nabízí široký sortiment pružin např.: tlačné pružiny, tažné pružiny, plynové vzpěry, ostatní pružiny)
 • SUNNEX (je jedním z hlavních výrobců vysoce kvalitních ergonomických rohoží- osvětlení pracovišť, ergonomické podlahové rohože, antivibrační rohože pod stroje a zařízení)
 • WATLOW (patří mezi největší vývojáře a výrobce průmyslových topení, snímačů, řídících a regulačních jednotek)
 • FEPA (italský výrobce topných elementů pro průmyslové aplikace - vinuté topení, keramické topení, silikonové topení, topné patrony, topení vyráběné na zakázku dle specifikace zákazníka, termočidla, regulační technika)