Hettich ČR k. s.
Žďár nad Sázavou
 

Hettich ČR k. s.

partner projektu

Hettich ČR k. s.

Adresa:Jihlavská 3, Žďár nad Sázavou 591 01
Telefon:566 692 111
E-mail:
Web:http://hettich.cz

Společnost Hettich je jedním z největších světových výrobců nábytkového kování a již déle než sto let vyvíjí a vyrábí inovativní a kvalitní produkty pro skvělý nábytek. Výrobky společnosti Hettich jsou celosvětově na špičce designu, inovací a technologií.

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°32'56.970"N, 15°56'24.194"E
 

O společnosti

Historie Hettichu je charakterizována vynikajícími technickými výkony odvážnou podnikatelskou činností. Již v roce 1888 Karl Hettich vyvinul a sám zkonstruoval stroj, tak zvaný "Buckmaschine", a provedl mechanizaci výroby kotevních háčků do kukačkových hodin ve Schwarzwaldu. Když v roce 1928 vyvinul August Hettich výrobní linku pro klavírní závěsy, vstoupil do země technických novinek a nastavil výhybky pro dnešní obor činnosti skupiny podniků v nábytkářském průmyslu.

Hettich je jeden z největších celosvětových výrobců nábytkového kování. Každý den stojí 6.200 zaměstnanců před výzvou vyvíjet inteligentní techniku pro nábytek. Sídlem a domovem rodinného podniku Hettich je Kirchlengern, Německo. Zde vznikají návrhy na nábytkové kování, s kterými utváříme současnost i budoucnost.


Produkt

Perfektně spojují inteligentní techniku, funkčnost a design. S těmito požadavky vyvíjí a vyrábí nejrůznější funkční kování - od systémů výsuvů a zásuvek přes závěsy a dekorativní úchytky až po kování pro skládané a posuvné dveře.

  • Závěsy (základní, s rychlomontáží, speciální pro kancelářský nábytek)

Závěsy Hettich jsou základ pro dobrá dvířka a spolehlivé řešení pro nábytek všeho druhu. Inovativní, bezpečné, s dlouhou životností. Nejvyšší kvalita, promyšlené možnosti montáže a seřízení. Vyšší komfort s otevíráním push to open a s tlumením integrovaným do závěsu Sensys pro tiché zavírání.

  • Zásuvkové systémy (s dvojtými boky, pro kancelářský nábytek, jednoduchými boky)

Pro každý nábytek existuje vhodná zásuvka Hettich. Pro kuchyně, koupelny, ložnice, obýváky, kanceláře. Systémy pro nejrůznější použití, s promyšleným konceptem. Stabilní, s lehkým chodem, komfortní, atraktivní. Jednoduché nebo dvojité bočnice zásuvek v různých variantách. Rozsáhlý sortiment příslušenství v různých cenových úrovních.

  • Výsuvy pro zásuvky (kuličkové, rolničkové, Quadro)

Hettich nabízí velmi široký sortiment výsuvů pro zásuvky. Jedinečné výsuvy Quadro a osvědčené kuličkové výsuvy nabízejí vždy optimální řešení pro komfortní a bezpečné otevírání a zavírání zásuvek v nábytku všeho druhu.

  • Systémy pro posuvné a skládané dveře (kování posuvných dveří s dolním/horním posuvným profilem, pro skládané dveře)

Pro tyto alternativy nabízí Hettich širokou paletu inovačních systémů kování. Různé systémy skládaných a posuvných dveří s různými druhy vedení, umožňují řešení pro všechny nábytkové programy. Prvky dveří všech velikostí a materiálů se pohybují komfortně. O tlumené zavírání se jako doplněk stará Silent System.

  • Další výrobky (úchytky, systémy kování pro, výklopné kování, spojovací kování, zamykací systémy pro nábytek, technika zpracování, stolové kování, systém nastavitelných podnoží, polohovací kování pro čalouněný a ložnicový nábytek)

Trh (zákazníci)

Díky 38 dceřinným společnostem, pobočkám a výrobním závodům v Americe, Evropě a v Asii jsme na celém světě nablízku zákazníkům. Jsme specialisté na každý tržní segment, znají různé nároky a důsledně je realizujeme při vývoji - pro náš společný úspěch. Hettich prosazuje silné partnerství s nábytkářským průmyslem, s výrobci bílého zboží, s prodejci nábytkového kování a s řemeslníky, jakož i s branží Do-It-Yourself (markety).


Projekty, záměry

  • „Hettich on Tour„ v České Republice

Předváděcí kamion Hettich uskuteční od 4. 5. 2017-23. 6. 2017 okružní jízdu 9 městy České Republiky a Vás srdečně zve, abyste nahlédli do světa kování Hettich. Kamion „Hettich on Tour“ převáží vybrané a pro český trh významné produkty sortimentu Hettich. Různé varianty kování prezentují možnosti, jak svůj nábytek v domácnosti odlišit a být tak unikátní.


Nabídka práce (volná místa)

Aktuální volná pracovní místa naleznete na webových stránkách společnosti - https://www.hettich.com/cz_CS/hettich-ve-zkratce/kariera.html


Partneři

Informace budou doplněny