RATHGEBER, k.s.
Bystřice nad Pernštejnem
 

RATHGEBER, k.s.

partner projektu

RATHGEBER, k.s.

Adresa:Nádražní 1402, Bystřice nad Pernštejnem 593 01
Telefon:565 555 299
E-mail:
Web:http://rathgeber.cz
člen Hospodářské komory

Evropský výrobce značení produktů - štítky kovové i umělohmotné, etikety, samolepky, Royalplast, plakáty, tabule, fóliová písma, stupnice, fólie pro klávesnice, štítky 3D, plotrové nápisy, vizitky, čárový kód, přístrojové panely, sítotisk. Novinky - Chromotion, Freestyle, Letratec. Certifikát ISO.

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°30'49.087"N, 16°15'8.705"E
 

O společnosti

Skupina podniků RATHGEBER k.s. je významnějším producentem reklamního a technického značení výrobků v Evropě, které je vždy řešeno přesně podle konkrétních potřeb jednotlivých zákazníků. Firma, jejíž sídlo je v Bystřici nad Pernštejnem na Vysočině, se již 20 let zabývá individuálním značením výrobků, kam patří např. trojrozměrné nápisy, loga z kovu a plastu, papírové etikety nebo fólie s digitálním potiskem.

U RATHGEBER jdou ruku v ruce tradice a inovace. Majitelé Andrea a Andreas Schrägle vedou podnik již ve třetí generaci. Jejich zaujetí pro svou profesi, lidskost a fundované ekonomické a technické know-how jsou základem úspěchu skupiny RATHGEBER.

Více než 300 zaměstnanců v sídle podniku v Oberhachingu a ve výrobních závodech v Mindelheimu a Bystřici nad Pernštejnem (Česko) tvoří sehraný tým, přičemž osobní vztahy mezi managementem a zaměstnanci jsou samozřejmostí. U RATHGEBER je důležitá též podpora rodin. Proto firma pomáhá svým zaměstnancům při řešení jejich individuálních, osobních potřeb, např. při problémech s péčí o děti.


Produkt

Výrobci etiket a štítků pro průmysl a marketing z Vysočiny. Do produktového portfolia RATHGEBER patří navíc funkční díly, např. ovládací fólie, a technická značení, jako jsou výstražná upozornění, garanční pečetě nebo typové štítky a štítky RFID nebo NFC například pro logistiku nebo přístupovou kontrolu.

Technicky náročná řešení povrchově zušlechtěných a vícerozměrných značení splňují nejen nejvyšší nároky na design, nýbrž je lze též vybavit pomocnými funkcemi sloužícími k ochraně výrobků. Názorné příklady produktů naleznete na webové stránce RATHGEBER.

Pracujeme s těmito tiskovými technologiemi: digitální tisk, sítotisk, rotační tisk.


Trh (zákazníci)

Zákazníky jsou podniky z průmyslové a obchodní sféry a také poskytovatelé služeb. Více než 23.000 zákazníků v celé Evropě hodnotí firmu RATHGEBER jako kompetentního partnera, který nabízí širokou paletu jedinečných a vždy inovačních řešení pro velkou škálu různých oborů.


Projekty, záměry

RATHGEBER se připojil k iniciativě „Ekonomika pro klima“ a podporuje hydroenergetické projekty v Guatemale a Indonésii. Kromě toho je firma aktivním členem klubu „Mnichov pro ochranu klimatu“ a členem „Global Compact“ Spojených národů.


Nabídka práce (volná místa)

Aktuální nabídka volných míst je k nalezení na webových stránkách společnosti  https://www.rathgeber.cz/corporate/kariera/nabidka-pracovnich-mist


Partneři

Celoplošné odborné poradenství v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Ke skupině patří vedle RATHGEBER GmbH & Co. KG také RATHGEBER v Bystřici n. P. (Česko), obchodní zastoupení v Breslau (Polsko) a výrobní závod v Mindelheimu im Allgäu. Dceřinými firmami jsou smart-TEC GmbH & Co. KG a fleXXLine GmbH & Co. KG.