Stanislav Kazda
Měřín
 

Stanislav Kazda

partner projektu

Stanislav Kazda

Adresa:Stránecká Zhoř 43, Měřín 594 42
Telefon:776 100 448
E-mail:
Web:http://kovarstvikazda.cz

Firma zaměřená převážně na umělecko-řemeslnou kovářskou a zámečnickou výrobu. Provádí restaurátorské práce a v neposlední řadě kopie i repliky různých starých předmětů, jakož i jejich restaurování. 

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°22'45.384"N, 15°55'36.752"E
 

O společnosti

Firma zaměřená převážně na umělecko-řemeslnou kovářskou a zámečnickou výrobu. Provádí restaurátorské práce a v neposlední řadě kopie i repliky různých starých předmětů, jakož i jejich restaurování. Firma zajistí celou zakázku od návrhu, až po konečnou montáž výrobku na místě určení.  


Produkt

Vyrábí kovářská díla do exteriéru, jako jsou: brány, ploty, mříže, zahradní doplňky, ale i do interiéru: krbové nářadí, svítidla, nábytek atd.

Celou zakázku může zákazník objednat již od návrhu, až po konečnou montáž výrobku na místě určení. U otočných a posuvných bran také zajišťujeme montáže elektrických zařízení na dálkové ovládání.


Trh (zákazníci)

Informace budou doplněny.


Projekty, záměry

Informace budou doplněny. 


Nabídka práce (volná místa)

Informace budou doplněny. 


Partneři

Firma Stanislav Kazda spolupracuje také s různými firmami, které se zabývají povrchovou úpravou, např. žárové zinkování, které slouží jako podkladní vrstva a využívá se zejména na výrobky do exteriéru, kde několikanásobně zvyšuje antikorozní účinek. Při restaurování některých předmětů, používáme jako povrchovou úpravu klasické cínování, které jako jedni z mála v ČR provádíme tradiční technologií.