Miroslav Hort
Bohdalov
 

Miroslav Hort

partner projektu

Miroslav Hort

Adresa:Bohdalov 253, Bohdalov 592 13
Telefon:777 214 248
E-mail:
Web:http://www.ramecky-dvere.cz
člen Hospodářské komory

Dveře a zárubně HORT jsou dnes již celorepublikově známou značkou. Miroslav Hort - truhlářství je českým výrobcem interiérových dveří, zárubní a dalších truhlářských výrobků s vlastním moderním výrobním provozem.

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°28'53.672"N, 15°52'31.322"E
 

O společnosti

Dveře a zárubně HORT jsou dnes již celorepublikově známou značkou. Miroslav Hort - truhlářství je českým výrobcem interiérových dveří, zárubní a dalších truhlářských výrobků s vlastním moderním výrobním provozem. V roce 2010 firma získala vlastní certifikát pro výrobu požárně odolných a bezpečnostních dveří a zárubní. Její předností je vysoká kvalita výrobků a značná přizpůsobivost výroby.


Produkt

Firma vyrábí jak malé série, tak jednotlivé kusy vnitřních dveří, zárubní, dále atypické výrobky nebo mezibytové a předělové stěny, světlíky a nadsvětlíky včetně požárního nebo bezpečnostního řešení.

Firma Hort se zabývá nejen výrobou, ale i dovozem a montáží svých výrobků, u každé zakázky je vždy pečlivě zohledněn požadavek zákazníka.

  • dveře – například v dýhovaném opláštění, které využívá přírodní dýhy obvyklých nebo i v současnosti atraktivních exotických dřevin
  • zárubně
  • stěny – vnitřní obložkové stěny s nadsvětlíky a bočními světlíky
  • rámy dveřních výplní- horní rámeček nebo celorámeček pro zasklívání nebo vložené kazety; horní rámeček nebo celorámeček ozdobný nalepený na ploše dveří; vsazované mřížky
  • rámečky
  • dveře Aqua- tyto dveře byly speciálně vyvinuty pro průmyslové provozy. Kde je zapotřebí odolat voděodolné, nárazuvzdorné, možnost také protipožárního modelu plastových dveří.

Trh (zákazníci)

Informace budou doplněny. 


Projekty, záměry

Informace budou doplněny. 


Nabídka práce (volná místa)

Informace budou doplněny. 


Partneři

Informace budou doplněny.