SWN Moravia s.r.o.
Třebelovice
 

SWN Moravia s.r.o.

partner projektu

SWN Moravia s.r.o.

Adresa:Mladoňovice 65, Třebelovice 675 32
Telefon:568 40 8 1
E-mail:
Web:http://www.swn-schody.cz

Ryze česká firma s téměř dvacetiletou zkušeností s výrobou schodišť na našem i zahraničním trhu. V ČR máme svoje showroomy a síť obchodních partnerů v ČR i zahraničí. Výroba a administrativa jsou soustředěny v jednom místě, máme vlastní počítačově řízené sušárny dřeva, vlastní vývojové a technické oddělení, dřevo i kovovýrobu.

Obory činnosti

 
GPS souřadnice: 49°0'34.204"N, 15°38'29.332"E
 

O společnosti

Ryze česká firma s téměř dvacetiletou zkušeností s výrobou schodišť na našem i zahraničním trhu. V ČR máme svoje showroomy a síť obchodních partnerů v ČR i zahraničí. Výroba a administrativa jsou soustředěny v jednom místě, máme vlastní počítačově řízené sušárny dřeva, vlastní vývojové a technické oddělení, dřevo i kovovýrobu. 

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme atypické dřevěné, kovové nerezové, kombinované a točité schodiště a zábradlí ze dřeva, skla i kovu pro interiér i exteriér. Suroviny, ze kterých vyrábí schodiště, vybírají se zaměřením na maximální kvalitu.

1996 - dva bratranci vyrazili na zkušenou do Německa. Když se vrátili, založili firmu, kterou vedou dodnes. 

1998 - začínají se specializovat na schody. Investují do výroby a spolupracují téměř výhradně s českými řemeslníky z okolí Mladoňovic.

2000 - aby kvalita dřeva, které používají k výrobě schodišť, byla co nejvyšší, pořizují další sušárny.

2002 - většinu věcí vyrábíme sami pod vlastní střechou proto, opětovně přistavujeme několik výrobních hal.

2004 - po nově vzniklé pobočce v Rakousku přišly na řadu další. Postupně tak otevřeli pobočky na Slovensku a v Rusku.

2006 - začínají vyrábět kombinovaná schodiště. Ukáže se to jako krok správným směrem, protože bez toho si to dnes neumí přestavit.

2008 - postavili novou administrativně- výrobní budovu v Mladoňovicích.

2010 - postupně otevíráme výstavní studia v krajských městech po celé republice. 

2011 - klienti jsou stále náročnější, a díky tomu se posouvají. Zpreciznili výrobu díky 3D scanneru.

2013 - vlastní všechny povinné certifikáty, hlavně CE a TÜV, mají za sebou mnoho světových veletrhů, vyrábí jednoduché schody i velmi luxusní schodiště.

2015 - účastnili jsme se Desingbloku v Praze.


Produkt

Společnost se zaměřuje na výrobu  a návrhy schodišť do interiérů i exteriérů.

  • Schodiště - podrobnější informace budou doplněny
  • Zábradlí - podrobnější informace budou doplněny

Výroba je rozdělena do několika kroků: 

1.) Výběr surovin

Suroviny, ze kterých vyrábí schodiště, vybírají velice pečlivě se zaměřením na maximální kvalitu. V případě dřevených schodišť vždy kladou důraz na dodržení podstaty trvale udržitelného obhospodařování, kde těžba dřeva slouží ke zvyšování stability, odolnosti, kvality a druhové rozmanitosti lesa. Ostatní suroviny používané u kovových či kombinovaných schodišť dodávají renomované firmy, které dodržují ekologické standardy a naše vysoké požadavky na kvalitu materiálů.

2.) Sušení a materiál

Díky dlouholeté zkušenosti ví, že správné sušení dřeva je zásadní proces ve výrobě schodišť. Vlastní sušárny umožňují kontrolovat vlhkost dřeva tak, aby vznikl materiál, jehož vlastnosti se dále budou měnit pouze minimálně a bude dosahovat nejlepších možných kvalit. Jako materiál pro dřevěná i kombinovaná schodiště používají dub, buk, ořech, jasan a další, především tvrdé dřeviny vhodné k výrobě schodišť.

3.) Péče o zákazníky

Kvalitu služeb se snaží neustále zlepšovat. Poté, co se pečlivě vybere schodiště, zaměří schodišťový prostor 3D laser pro přesné zaměření rozměru a umístění. Schodiště se po vyrobení kompletně sestaví v naší dílně, což zajišťuje maximální možnou kvalitu, potlačení chybovosti a rychlost při finální montáži.

4.) Výroba a povrch

Teprve po pečlivé realizaci všech předchozích kroků se pouští do výroby finálních schodišť. K opracování materiálu používají nejmodernější technologie v kombinaci s tradiční řemeslnou dovedností truhlářů a zámečníků. Povrchové úpravy jsou finálním krokem výrobního procesu. Tradičním způsobem ošetření dřevěných povrchů je lakování, modernější způsob olejování. U kovových a kombinovaných schodišť barva RAL.

5.) Montáž 

Jedna z nejdůležitějších součástí celého procesu. Zpravidla se schodiště umisťují do finálního hotového prostoru. Většinu schodišť je možno namontovat díky zkušební předmontáži na dílně za jediný den.


Trh

Informace budou doplněny.


Projekty, záměry

Informace budou doplněny.


Nabídka práce (volná místa)

Aktuální nabídka volných pracovních míst Vám bude k dispozici po vznesení dotazu na e-mail recepce@swn.cz


Partneři

Informace budou doplněny.