Vše o podnikání
na jednom místě
Informační portál podpory
a podnikání na Vysočině
 

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina podpoří znalostní cestu studentů na Tchaj-wan

Kraj Vysočina organizuje ve spolupráci s tchajwanskými partnery týdenní znalostní cestu osmi studentů a jednoho učitele na Tchaj-wan. 


    Kraj Vysočina organizuje ve spolupráci s tchajwanskými partnery týdenní znalostní cestu osmi studentů a jednoho učitele na Tchaj-wan. V rámci této znalostní cesty se účastníci seznámí s vývojem, výrobou i praktickým využitím technologií elektromobility.

  Znalostní cesta se uskuteční v prosinci 2017 a její součástí budou jak prezentace a praktické ukázky technologií využívaných tchajwanskými partnery, tak i prezentace aktivit studentů v této oblasti a oboustranná výměna zkušeností.

  Cílem je podpořit technické vzdělávání v kraji a seznámit vybrané studenty a učitele krajských technických středních škol s nejmodernějšími trendy v technických oborech.

  Hospodářská komora dlouhodobě aktivně podporuje rozvoj technických oborů, pořádá, ve spolupráci s Krajem Vysočina a dalšími organizacemi, různé akce v této oblasti. 

  Vzhledem k nedostatku kvalifikovaných pracovníků především v technických oborech je tato podpora jednou z hlavních priorit Hospodářské komory Kraje Vysočina. Proto se představenstvo rozhodlo finančně podpořit tuto aktivitu Kraje Vysočina.

5. 10. 2017


Zpět