Vše o podnikání
na jednom místě
Informační portál podpory
a podnikání na Vysočině
 

Aktuality

Archiv

Rok: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013


Návštěva prezidenta Hospodářské komory ČR v okrese Žďár nad Sázavou

1. 11. 2016 | Další informace...

Ve středu 19. 10. 2016 navštívil okres Žďár nad Sázavou prezident Hospodářské komory České republiky Ing. Vladimír Dlouhý.  Za doprovodu předsedy Okresní hospodářské komory Jiřího Novotného navštívili postupně DEL a.s., VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou, PKS holding a.s. a DIAMO státní podnik, odštěpný závod GEAM Dolní Rožínka.


Vzdělávání – společná cesta k rozvoji!

9. 9. 2016 | Další informace...

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina ve spolupráci s okresními hospodářskými komorami připravuje projekt Vzdělávání – společná cesta k rozvoji, kde nabízí členům HK ČR vzdělávání zaměstnanců v obecných a specializovaných dovednostech ZDARMA.


Projekt KHK Kraje Vysočina „Analýza podnikatelského prostředí v Kraji Vysočina“ zahájen.

7. 4. 2016 | Další informace...

Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina ve spolupráci s Krajem Vysočina připravila projekt „Analýza podnikatelského prostředí v Kraji Vysočina“ zaměřený na průzkum a sběr informací o podnicích v kraji s cílem posílení prosperity. První fází projektu je sběr dat od významných podniků v kraji Vysočina formou strukturovaného dotazníku zpracovaného formou osobních řízených rozhovorů. Následně budou data zpracována a vyhodnocena. Výstupem projektu bude databáze, která bude poskytovat informace dalším orgánům jako podklad pro jejich rozhodování a umožní zajistit pro podnikatele v kraji kvalitní informace a služby pro posílení prosperity podniků a kraje Vysočina.


Dotace na vzdělávání - KDY a JAK.

26. 3. 2016 | Další informace...

V těchto dnech chodí na e-maily podniků desítky nabídek na zprostředkování a zajištění vzdělávání zaměstnanců od vzdělávacích a zprostředkovacích agentur. Všichni nabízí zajištění dotací a návazně kurzy pro zaměstnance podniků. Jak to ve skutečnosti je? Na co kdy a jak můžete dotace získat? Na tyto dotazy Vám odpoví náš článek.Zpět